Jak nakupovat

Fixace ceny investičních kovů znamená konečné stanovení ceny u komodit, které přímo podléhají změnám ceny na světových komoditních burzách. Fixace ceny proběhne tak, že na základě Vaší objednávky potvrdíme zahraničnímu partnerovi zájem nakoupit určité množství investičního zboží a v momentě provedení úhrady naší společností, je nám známa konečná cena investičního zboží. Tento proces při normálním obchodování na burze trvá obvykle 3 až 4 hodiny. Po tuto dobu dochází také ke změně ceny, a to jak na základě výkyvu ceny na burze, tak na základě výkyvů kurzu CZK/EUR, případně USD. Aktualizace cen v E-shopu probíhá každých 5 minut, a proto se může lišit od ceny uvedené v závazné objednávce jak směrem nahoru, tak směrem dolů.

Fixaci investičních produktů je možno provádět pouze ve všední dny od 9 do 16 hodin. Mimo tento časový interval a po dobu státních svátků v Evropské unii není fixace možná. Pokud bude v této době provedena objednávka, bude fixována následující pracovní den.

Platební podmínky

  1. Platba bezhotovostním převodem. Tento způsob doporučujeme jako nejlépe osvědčený. Platba proběhne předem a zboží bude zasláno Českou poštou nebo je možný osobní odběr v čase, který Vám vyhovuje. Splatnost faktury činí obvykle 2 dny.
  2. Platba v hotovosti. V hotovosti je možno platit zboží do maximální výše 270.000 Kč. Platbu v hotovosti a případné převzetí zboží je nutno předem termínově dojednat.
  3. Platba na dobírku. Na dobírku je možno objednat pouze zboží, které je skladem, a to do maximální výše 10.000 Kč. Nutnou podmínkou zaslání na dobírku je úhrada poštovného, balného a pojištění zboží předem.

Dodání zboží

  1. Osobní převzetí

    Zboží si můžete po předchozí domluvě převzít osobně v naší provozovně na adrese ANIPOL s.r.o., Klaricova 22, 37004 České Budějovice. Tento způsob převzetí doporučujeme.

  2. Doručení zboží Českou poštou

    Níže uvádíme informativní tabulku s cenami poštovného včetně balného a pojištění.

Poštovné a balné ČR
Objednávka: do 10.000 Kč do 20.000 Kč do 50.000 Kč do 100.000 Kč do 250.000 Kč do 500.000 Kč do 1.000.000 Kč
Cena: 140 Kč 150 Kč 200 Kč 280 Kč 515 Kč 965 Kč 1.800 Kč
Poplatek za dobírku: 70 Kč nezasíláme nezasíláme nezasíláme nezasíláme nezasíláme nezasíláme

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH. Cena poštovného může být změněna dle skutečné váhy objednávky. O výši ceny Vás budeme informovat.


Veškeré zboží je zasíláno na Vámi uvedenou adresu formou cenného psaní nebo cenného balíku. Všechny zásilky jsou pojištěny až do hodnoty 1.000.000 Kč.

Všechny zásilky balíme a zasíláme zcela diskrétně.

30 denní pohyb ceny zlata USD/oz

60 denní pohyb ceny zlata USD/oz

6 měsíční pohyb ceny zlata USD/oz

Roční pohyb ceny zlata USD/oz